Liga zadaniowa

CZYM JEST SZKOLNA ( rodzinna ) LIGA ZADANIOWA ?

LIGA ZADANIOWA jest szkolnym konkursem matematycznym prowadzonym w Szkole Gedanensis.

Polega on na tym, iż osoby interesujące się matematyką „pobierają” co miesiąc zestaw pięciu zadań do rozwiązania. ( zadania LIGI są dostępne na stronie internetowej szkoły : www.szkolagedanensis.pl oraz są do „pobrania” z  Ligowej Tablicy Informacyjnej : / na parterze dla klas : 0 – III oraz  na piętrze dla klas : IV – VIII/ przy salach kl. VIII ab ).

Za prawidłowe rozwiązanie każdego z zadań uczeń otrzymuje 5 pkt., za rozwiązanie prawidłowo każdego z etapów 25 pkt. Zachęcamy do rodzinnego rozwiązywania zadań.

LIGA ZADANIOWA składać się będzie z 9 rund ( od września do maja )

ZADANIA LIGI w roku szkolnym 2019/2020 opracowywane są dla uczniów pięciu grup wiekowych :

GRUPA I            –     KLASA 0a, 0b                                                           GRUPA IV          –       KLASY IV – V

GRUPA II         –       KLASA I – II                                                               GRUPA V          –       KLASY VII – VIII

GRUPA III         –      KLASY III - IV

UCZNIOWIE ROZWIĄZUJĄ ZADANIA TYLKO ZE SWOJEJ GRUPY WIEKOWEJ !!!

Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom oraz nagrodę.

Organizator SLZ : Grzegorz Cichoszewski

Wyniki po pierwszym etapie:

Klasy 0-2 [KLIK]

Klasy 3-8 [KLIK]

Liga zadaniowa 2021-2022 !

ETAP I   (rozwiązania oddajemy do 29 października)

Klasy 0 [KLIK]

Klasa I-II [KLIK]