Konkurs plastyczno - językowy „If Animals Could Speak”.

Obowiązuje do: dnia 3 stycznia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego do wzięcia udziału w VII edycji konkursu „If Animals Could Speak”. Tematem konkursu są wymyślone przez autorów prac przygody zwierząt. Siódmą edycję „Save our planet” poświęcamy zwierzętom, które motywują ludzi do dbania o naszą planetę. Uczestnicy konkursu muszą przedstawić powyższy temat za pomocą komiksu i dostarczyć do organizatorów najpóźniej do 3.01.2020 r. Gorąco zachęcamy do udziału.

Regulamin konkursu: [KLIK]

Wyniki etapu szkolnego [KLIK]
WYNIKI KONKURSU  [KLIK] [!] - 3 luty 2020 r.

___________________________________________________________________________________________________________________

Konkurs plastyczno-językowy „MY T-SHIRT SAGT” IV edycja – „ICH BIN eco-friendly”

Aktualizacja z 16.03

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MY T-SHIRT SAGT-rok szkolny 2019/2020

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyniki IV edycji konkursu My T-shirt sagt " Ich bin ecofriendly". Wybór był ogromnie trudny, otrzymaliśmy ilość prac, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, zaskakiwali kreatywnością jezykową i zachwycali nas niejednokrotnie wykonaniem plastycznym koszulki. Po długich i trudnych obradach, udało nam sie jednakże wyłonić zwycięzców. Listę osób nagrodzonych znajdziecie Państwo w linkach zamieszczonych poniżej.
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w naszym konkursie i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym na kolejną edycję.
Ze względu na obecną sytuację wynikającą z epidemii koronawirusa, zmuszeni jesteśmy odwołać naszą galę finałową. Laureaci etapu powiatowego otrzymają e-mailem dyplomy w wersji elektronicznej- do samodzielnego wydruku, natomiast do zwycięzców etapu wojewódzkiego dyplomy wraz z nagrodami zostaną przesłane pocztą w terminie późniejszym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
W tym miejscu składamy również najserdeczniejsze podziękowania p. Małgorzacie Olechnowicz- Piechocie za merytorczyne wsparcie komisji konkursowej w kwestii plastycznego wykonania prac.
Dziękujemy również wszystkim nauczycielom i opiekunom, którzy wspierali swoich podopiecznych w zamaganiach konkursowych.

Etap wojewodzki: WYNIKI [KLIK]  !!!

Etap powiatowy: WYNIKI [KLIK]

Organizatorki konkursu

Magdalena Baron
Katarzyna Kozyra

Aktualizacja z 27.02

Etap szkolny: WYNIKI [KLIK]

_______________________________________________________

Celem konkursu jest zmotywowanie uczniów do nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz umożliwienie uczniom zaprezentowania swoich umiejętności, wiedzy i kreatywności. Tematem konkursu są wymyślone i wykonane przez uczestników projekty koszulek (tekst  w języku angielskim, języku niemieckim lub obu językach jednocześnie) w dowolnej oprawie graficznej, wykonanej dowolną techniką – autorska czcionka, rysunek, haft itp.

Obowiązuje do: dnia 21 lutego 2020 r.

Regulamin [KLIK]

RODO [KLIK]